چهارشنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۸

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۱۰

بهمن
۱۳۹۵
صفحه خبر: سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول شکایت 10 نفر از نمایندگان مجلس از دادستان مشهد به‌دلیل نحوه عملکرد این مقام قضایی در موضوع لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد.
بهرام پارسایی در گفتگو با ایلنا، با اشاره به ورود کمیسیون اصل نود مجلس به‌منظور بررسی ماجرای لغو سخنرانی دکتر علی مطهری در مشهد، اعلام کرد: در پی لغو سخنرانی نایب رئیس مجلس در مشهد، شکایتی درباره نحوه عملکرد دادستان مشهد با 10 امضاء تقدیم هیات رئیسه کمیسیون اصل نود شده است.
وی با بیان اینکه کمیسیون اصل نود، نقطه‌قوت نظارتی مجلس بر قوای سه‌گانه است، گفت: باتوجه به این‌که این شکایت یک روز پیش از تعطیلی مجلس به کمیسیون ارائه شد، شکایت صرفاً ازسوی هیات رئیسه کمیسیون اعلام وصول شد و ادامه روند پیگیری این شکایت به هفته آینده و پس از تعطیلات مجلس موکول شد.
سخنگوی کمیسیون اصل نود در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به جوسازی برخی رسانه‌ها علیه نامه حمایتی نمایندگان از دکتر علی مطهری اعلام کرد: متاسفانه گروهی سعی کردند با حاشیه‌سازی، اصل قضیه که کاری بزرگ و ارزشمند و در راستای ارتقای جایگاه نمایندگان مجلس بود، زیر سوال ببرند و با انتشار امضاها در برخی رسانه‌ها سعی در خدشه‌دار کردن این اقدام داشتند و این درحالی بود این افراد جرات انتشار متن بیانیه‌ را نیز نداشتند.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: