سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۳۱

فروردین
۱۳۹۶
صفحه خبر: ‎ دادستان تهران با هشدار به همه کسانی که در فکر انجام اقدامات غیرقانونی پس از اعلام احراز صلاحیت‌‌ها هستند، گفت: با هرگونه تجمع، فراخوان‌های غیرقانونی، اقدامات ایذایی و اقداماتی که برخلاف قانون توسط کاندیداها و یا رسانه‌ها صورت گیرد برخورد خواهد شد.
به گزارش ایرنا از دادستانی تهران، عباس جعفری دولت آبادی در نشست کارگروه مواد مخدر با اشاره به برگزاری انتخابات در 29 اردیبهشت سال 96 و اعلام نتایج احراز صلاحیت کاندیداها ازسوی شورای نگهبان در هفته آینده، افزود: جمهوری اسلامی ایران سال‌هاست که شاهد انتخابات مختلفی بوده است و امسال نیز این همت وجود دارد که انتخابات در چهار حوزه امنیت، رقابت، مشارکت و سلامت به خوبی برگزار شود.
وی همچنین پلیس را مکلف کرد که در زمینه برخورد با هرگونه قانون شکنی تمهیدات لازم را فراهم کند.
‎دادستان تهران با بیان این که عده‌ای فکر می‌کنند که می‌توانند حوادث تلخ سال 88 را تکرار کنند، تصریح کرد: دستگاه قضایی و سایر مسئولان اجازه نخواهند داد عده‌ای برای برهم زدن امنیت کشور و انتخابات، تلاش‌های واهی کنند.
جعفری دولت آبادی با ابراز امیدواری برای برگزاری انتخاباتی باشکوه همچون سال‌های گذشته، یادآور شد: به طور قطع با هماهنگی مناسب بین دستگاه‌ها، انتخاباتی باشکوه خواهیم داشت تا جهان بداند ایران یک کشور بزرگ و با مردمی آگاه است و نه تهدیدات خارجی و نه تلاش عده‌ای در داخل نمی‌تواند عزم ملی آن‌ها را در پیشرفت متوقف کند.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: