سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۲۸

اردیبهشت
۱۳۹۶
صفحه ورزشی: کرار جاسم هافبک عراقی تراکتورسازی تبریز راهی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان شد.
کرار جاسم با عقد قراردادی یک ساله به تیم صنعت نفت آبادان پیوست.
هافبک تیم تراکتورسازی تبریز که چند روز پیش در جلسه‌ای با آجرلو مدیرعامل این باشگاه از ادامه حضور در تبریز سخن گفته بود، بار دیگر شاگرد فراز کمالوند شد.
کرار برای نخستین بار در ایران از سوی کمالوند در تراکتورسازی به بازی گرفته شد و حالا پس از چند سال یک بار دیگر شاگرد این سرمربی، در تیم نفت آبادان شد.
کرار جاسم 29 ساله که توسط کمالوند به فوتبال ایران معرفی شد و اولین بار در تراکتورسازی توسط این مربی به بازی گرفته شد، چند سالی است در فوتبال ایران حضور دارد.
کرار جاسم پس از تجربه یکساله در استقلال بار دیگر به تراکتورسازی برگشت و در فصلی که گذشت زیر نظر امیر قلعه‌نویی بازی‌های خوبی را انجام داد و حالا با پایان قراردادش در تراکتور بار دیگر شاگرد کمالوند شده است.
کرار جاسم همواره از فراز کمالوند به عنوان پدر معنوی خود نام برده و تحت تاثیر این مربی بوده است. به طوری که آرام‌ترین دوران فوتبال خود را زیر نظر کمالوند سپری کرد تا مشخص شود این مربی توان این را دارد تا از پس حاشیه‌های این هافبک عراقی بر بیاید.
به نظر می‌رسد نفت آبادان با این خرید بزرگ راه موفقیت در فوتبال ایران را در پیش گرفته است. با این شرایط احتمالا باید در روزهای آینده منتظر خبرهای بهتری در حوزه نقل و انتقالات نفت آبادان باشیم.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: