سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۲۸

اردیبهشت
۱۳۹۶
صفحه ورزشی: جردن باروز دارنده 4 مدال طلای کشتی آزاد جهان و المپیک اعلام کرد این‌بار قصد دارد به همراه خانواده خود به ایران سفر کند.
جردن باروز، اسطوره کشتی آمریکا و دارنده 4 مدال طلای جهان و المپیک، اواخر بهمن‌ماه سال گذشته به همراه تیم ملی کشتی آزاد آمریکا و پس از کش و قوس‌های فراوان به ایران آمد تا در جام جهانی کرمانشاه کشتی بگیرد.
حضور او در ایران با استقبال بسیار گرم و غیرقابل تصور مردم ایران همراه بود تا حدی که این میزان استقبال باعث تعجب این کشتی‌گیر و دیگر هم‌تیمی‌هایش شد و باعث شد جردن باروز و هم‌تیمی‌هایش از سفر به ایران به عنوان بهترین و خاطره‌سازترین سفر خود یاد کنند. سفر تیم آمریکا به ایران با توجه به سیاست‌های خصمانه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا علیه مردم ایران و برخورد بسیار گرم مردم ایران با کشتی‌گیران آمریکایی و مصاحبه‌های اعضای تیم آمریکا که ایرانیان را مردمانی مهربان و مهمان‌نواز خواندند، بازتاب وسیعی در رسانه‌های جهان داشت.
حال پس از گذشت چند ماه از سفر تیم کشتی آمریکا به ایران، جردن باروز در پیامی ضمن تشکر از مردم ایران برای دعوت وی و خانواده‌اش گفت: من و همسرم قصد داریم بعد از رقابت‌های جهانی پاریس (شهریور 95) سفری را به ایران داشته باشیم.
وی خطاب به مردم ایران خاطرنشان کرد: این سفر احتمالا در اوایل پاییز صورت خواهد گرفت تا از کشور زیبای شما دیدن کنیم. ضمن این که دعوت‌تان را می‌پذیریم، دوست داریم که در برنامه‌های شما هم باشیم.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: