سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۲۸

اردیبهشت
۱۳۹۶
صفحه ورزشی: نخستین مرحله جام جهانی تیراندازی با کمان در شانگهای دیروز درحالی آغاز شد که تیم ریکرو مردان ایران با امتیاز 1906 از صعود به مرحله حذفی این رقابت‌ها باز ماند.
برگزاری مرحله مقدماتی رقابت‌های ریکرو و کامپوند و رقابت‌های حذفی میکس برنامه نخستین روز این رقابت‌ها اعلام شده است.
در بخش ریکرو تیمی مردان، تیم ایران با ترکیب صادق اشرفی، امین پیرعلی و متین سبزی به مصاف حریفان رفت که در نهایت با کسب امتیاز 1906 در جایگاه هجدهم ایستاد و از صعود به مرحله حذفی بازماند.
اما در کامپوند زنان تیم ایران با ترکیب پریسا براتچی، فرشته قربانی و عالمه سادات هاشم‌پور شرکت کرد و این تیم با کسب 2025 امتیاز دوازدهم شد.
در بخش ریکرو انفرادی مردان، صادق اشرفی در رده 56 ایستاد. وی در مرحله حذفی حریفی از قزاقستان را پیش رو دارد. امین پیرعلی در رده 69 قرار گرفت و در نخستین مسابقه مرحله بعد باید به مصاف کمانداری از کانادا برود.
اما متین سبزی در رده 76 قرار گرفت. وی در مرحله اول حذفی حریفی از قزاقستان را پیش رو دارد.
براساس این گزارش در بخش کامپوند انفرادی زنان پریسا براتچی در مرحله مقدماتی بیست و یکم شد. وی در مرحله اول مسابقات حذفی استراحت دارد و در دور دوم مقابل نماینده فرانسه به میدان می‌رود. فرشته قربانی نیز با قرار گرفتن در رده سی و ششم مقدماتی، با صعود در مرحله حذفی در نخستین دیدار حریفی از اندونزی را پیش رو دارد.
همچنین عالمه سادات هاشم‌پور نیز در نخستین مسابقه حذفی به مصاف نماینده تایلند می‌رود. وی در مرحله مقدماتی پنجاه و چهارم شده است.
ایران با 11 کماندار زن و مرد در دو رشته ریکرو و کامپوند راهی نخستین مرحله جام جهانی تیراندازی با کمان شانگهای شده است.
این رقابت‌ها به مدت شش روز ادامه خواهد یافت.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: