پنج شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۷

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۲۴

آبان
۱۳۹۶
صفحه خبر: * وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی ضمن قدردانی از مفتی عربستان، از وی برای سفر به تل آویو دعوت کرد. به گزارش شبکه خبری سومریه نیوز، ایوب قرا، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی از عبدالعزیز آل الشیخ، مفتی عربستان که روز دوشنبه فتوای حرام بودن قتل یهود را صادر کرده بود، قدردانی کرد. قرا مدعی شد: حماس یک گروه تروریستی است که به فلسطینی‌ها آسیب می‌زند. تظاهرات به خاطر الاقصی آشوبگرانه است. وی گفت: می‌توان با ارتش اسرائیل برای نابودی حزب‌الله همکاری کرد برای همین از مفتی عربستان می‌خواهم به اسرائیل بیاید تا از استقبال گرم و احترام برخوردار شود.
* کاربران اینترنتی و فعالان فضای مجازی با عجیب خواندن استعفای سعد حریری و توصیف آن به گروگان گیری سیاسی توسط رژیم آل سعود و نیز پس از اعطای پناهندگی سیاسی به زین العابدین بن علی دیکتاتور سابق تونس و منصور هادی رئیس‌جمهور برکنار شده یمن و به گروگان گرفتن سعد حریری نخست‌وزیر لبنان توسط دولتمردان سعودی، از آنها خواستند ژنرال سیسی را به بهانه حج یا عمره به ریاض بکشانند و او را نیز به سرنوشت بقیه دچار کنند. آنها گفتند با این اقدام، مردم مصر از دست سیسی راحت می‌شوند و کلکسیون مهره‌های دست نشانده این رژیم در ریاض تکمیل می‌شود.
* وزیر خارجه روسیه ضمن تاکید بر «مشروع» بودن حضور ایران در سوریه، تاکید کرد مسکو قولی برای خروج نیروهای حامی ایران از سوریه نداده است. وی دیروز این مطلب را در توضیح بیانیه مشترک روسای جمهور روسیه و آمریکا در حاشیه اجلاس اپک درباره سوریه ارائه کرد. رئیس جمهوری آمریکا و همتای روسی او پس از دیدار در حاشیه اجلاس اخیر «اپک» در ویتنام بیانیه مشترکی درباره سوریه صادر کردند. در این بیانیه، آنها بر عزم خود برای مبارزه با داعش در سوریه تاکید و توافق کردند از کانال‌های ارتباطی میان ارتش‌های دو کشور برای تضمین امنیت حمایت کنند. علاوه بر این، پوتین و ترامپ در این بیانیه تاکید کرده‌اند که بحران سوریه راه‌حل نظامی ندارد.


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: