منو
JOMHOURIESLAMI.NET
سه شنبه, 30 آبان 1396    Tuesday 21 November 2017
 
   سرویس: سیاسی      تاریخ: دوشنبه ۱۳ 06 ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۲ بعد از ظهر      شناسه خبر: ۵۸۶۰
با حضور در وزارت دفاع؛
فرمانده سپاه با وزیر دفاع دیدار کرد
فرمانده سپاه با وزیر دفاع دیدار کرد
فرمانده کل سپاه پاسداران در این دیدار گفت: دشمنان ایران راهبرد تحریم‌ و تهدید نظام را برغم ناتوانی‌های خود همچنان در دستور کار دارند که ضروری است با هوشمندی با آن مقابله شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، در پی انتصاب سرتیپ امیر حاتمی به عنوان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در وزارت دفاع، با وی دیدار و گفتگو کرد.
‌در این دیدار جعفری با اظهار خرسندی از انتصاب شایسته حاتمی به سمت وزیر دفاع و تاکید بر اهمیت تمرکز نگاه‌ها و تلاش‌ها به سمت شناخت دقیق وضعیت و مقتضیات امروز حوزه دفاعی کشور گفت: دشمنان انقلاب اسلامی و ملت ایران راهبرد تحریم‌، تهدید و فشار به نظام را برغم ناتوانی‌های خود همچنان در دستور کار دارند و هر روز با پیچیدگی‌ها و ترفندهای خاص آن را رونمایی می‌کنند که ضروری است با هوشمندی با آن مقابله شود.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح نیز ‌در این دیدار با تاکید بر تلاش‌های همه‌جانبه وزارت دفاع در پشتیبانی از نیروهای مسلح ‌گفت: ما در امتداد تلاش‌های درخشان و تاثیرگذار گذشته، تمام همت و ظرفیت‌های تعیین‌کننده خود برای تعمیق و توسعه توانمندی‌های دفاعی و رفع نیازمندی‌های نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه سامانه‌ها و تجهیزات مدرن و راهبردی را به کار خواهیم گرفت.
‌امیر حاتمی تصریح کرد: امیدوارم با همفکری، همگرایی و تبادل تجارب ، شرایط اطمینان بخشی در فرآیند تامین نیازهای نیروهای مسلح و تقویت بنیه دفاعی کشور فراهم و ایجاد خواهیم کرد.
در این دیدار فرمانده کل سپاه و وزیر دفاع از صنعت دفاعی به عنوان حوزه‌ای که می‌تواند جدی‌ترین و معنادارترین پاسخ‌ها را به دشمنان دهد یاد کردند و با تاکید بر مبنا قرار دادن منویات و تدابیر رهبر معظم انقلاب و فرماندهی کل قوا در عرصه ارتقای توان بازدارندگی، تصریح کردند: ظرفیت‌سازی دفاعی روزآمد و متناسب با تهدیدات آینده و تحولات پیش‌رو، راهبرد نیروهای مسلح بوده و به فضل الهی باشتاب روزافزون تداوم می‌یابد.
انتهای پیام/
 
اخبار مرتبط
 
  • افتتاح خط تولید انبوه و تحویل دهی موشک پدافند هوایی برد بلند صیاد 3   ۳۱ 04 ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۶ بعد از ظهر
  • سخنگوی سپاه: آزمایش‌های موشکی سپاه مصوب ستاد کل نیروهای مسلح است   ۰۷ 12 ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
  • سردار حسین نجات جانشین رئیس سازمان اطلاعات سپاه شد   ۰۷ 10 ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۵ بعد از ظهر
  • فرمانده کل سپاه: دانشگاه‌های سپاه باید در همه ابعاد الگو باشند/ سپاه با رصد به روز تهدیدات خود را برای مقابله با آن آماده می‌کند   ۲۴ 06 ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۵ بعد از ظهر
  • وزیر خارجه عراق: سردار سلیمانی مستشار رسمی دولت عراق است   ۱۸ 03 ۱۳۹۵ - ۰۳:۰۸ بعد از ظهر
  •  
     
    ارسال دیدگاه