منو
JOMHOURIESLAMI.NET
سه شنبه, 30 آبان 1396    Tuesday 21 November 2017
 
   سرویس: اخبار مهم      تاریخ: دوشنبه ۱۳ 06 ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷ بعد از ظهر      شناسه خبر: ۵۸۸۰

نبرد شدید با داعش در دروازه‌های دیرالزور/ ۱۲خودروی مرگ تکفیری‌ها منهدم شد

نبرد شدید با داعش در دروازه‌های دیرالزور/ ۱۲خودروی مرگ تکفیری‌ها منهدم شد
نابع سوری از درگیری‌های شدید ارتش و نیروهای همپیمان با تروریست‌های داعشی در دروازه‌های شهر دیرالزور خبر دادند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم در دمشق، نیروهای ارتش سوریه فاصله زیادی با نیروهای حامی دیرالزور در داخل این شهر ندارند، شهری که در محاصره گروه تروریستی داعش قرار دارد.
یک منبع میدانی در این باره گفت: تنها چند کیلومتر بیشتر نمانده تا نیروهای پیشرو ارتش به نیروهای حامی در داخل دیرالزور بپیوندند، شهری که همچنان در محاصره گروه تروریستی داعش قرار دارد.
درگیری‌ها به سمت استان دیرالزور با آهنگ سریعی ادامه دارد به طوری که نیروهای ارتش، مواضع جدیدی را در نزدیکی شهر دیرالزور آزاد کرده و به میدان الخراطه در غرب شهر رسیدند، همزمان درگیری‌هایی در اطراف تیپ 137 در جاده دیرالزور به دمشق جریان دارد و مواضع داعش هم به شدت گلوله‌باران می‌شود که در نتیجه آن ده‌ها تروریست به هلاکت رسیدند.
نبرد شدید با داعش در دروازه‌های دیرالزور/ ۱۲خودروی مرگ تکفیری‌ها منهدم شد

این در حالی است که گروه تروریستی داعش از 12 خودروی بمب‌گذاری شده برای متوقف کردن پیشروی ارتش سوریه به سمت جبهه‌های فرودگاه و اطراف شهر در سمت غربی آن استفاده کرده است، اما جنگنده‌های روسی و سوری آنها را پیش از رسیدن به هدف منهدم کردند.
به گفته منبع میدانی، نیروهای پیشرو از سمت جنوب و جنوب غربی تا کنون وارد محله‌های تحت محاصره نشده‌اند و درگیری‌ها همچنان در منطقه «الحّویه» در جنوب غربی دیرالزور ادامه دارد، این در حالی است که ارتش بر جنوب شهر «کباجب» تمرکز دارد که انتظار می‌رود طی ساعات آینده، آن را آزاد کند.
از داخل شهر دیرالزور هم خبر می‌رسد که مردم در پی شنیدن خبر نزدیک شدن نیروهای ارتش برای شکستن حلقه محاصره آن به جشن و شادمانی می‌پردازند، شکستن حلقه محاصره این شهر فقط به کمی زمان نیاز دارد.
محاصره دیرالزور با سقوط منطقه الشولا در حمله‌ای آغاز شد که گروه تروریستی داعش در اکتبر 2013 به آن دست زد و امروز بیش از 1400 روز از محاصره آن می‌گذرد و حدود 80 هزار غیرنظامی با مصایب محاصره،‌گرسنگی، تشنگی، رانده شدن و گرانی کالاها و وحشیانه‌ترین اقدامات جنایتکارانه تروریست‌های داعش دست و پنجه نرم کرده‌اند.انتهای پیام/
 
اخبار مرتبط
 
  • ارتش سوریه در آستانه شکستن محاصره شهر دیرالزور قرار دارد   ۱۳ 06 ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۸ بعد از ظهر
  • داعش از همه مواضع خود در ریف حلب عقب نشینی کرد   ۰۹ 04 ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۶ بعد از ظهر
  • هلاکت ۷۰ داعشی در«تدمر»/ تشدید حملات ارتش به «النصره» در غرب دمشق   ۱۰ 10 ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۴ بعد از ظهر
  • داعش، جنگنده ارتش سوریه را سرنگون و خلبان را اعدام کرد   ۲۵ 04 ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۳ بعد از ظهر
  • هلاکت سخنگوی داعش و محاصره شهر فلوجه توسط ارتش عراق   ۱۸ 10 ۱۳۹۴ - ۰۸:۱۷ بعد از ظهر
  •  
     
    ارسال دیدگاه